به اتاق خبر آبفای آذربایجان غربی خوش آمدید

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم پر فیض زیارت عاشورا

  

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در مراسم پر فیض زیارت عاشورا که در کنار مزار شهدای این شهرستان و با حضور شورای اداری شهرستان ، خانواده معظم شهدا ء و دیگر مهمانان برگزار گردید شرکت نموده و با نثار فاتحه به روح پر فتوح شهیدان ، علی الخصوص شهیدان هفته دولت رجایی و باهنر ، یاد و خاطره آن فدائیان اسلام را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱ساعت 9:45  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله آرارات ترکیه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده رابط روابط عمومی این امور به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس و یاد و خاطره شهدای فلسطین ، با شعار یا علی ابن ابیطالب از مسیری یخبندان به قله5 هزار و 150 متری آرارات ترکیه صعود کرد و پرچم سه رنگ میهن عزیزمان را به احتزاز در آورده و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این قله طنین انداز نمود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم شهریور ۱۳۹۱ساعت 10:34  توسط امورماکو  | 

بازدید معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفای آذربایجان غربی از تاسیسات امور آبفای ماکوبه گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس شمچی معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفای آذربایجان غربی بهمراه تعدادی از کارشناسان آن حوزه ، ضمن برگزاری جلسه در خصوص مشکلات موجود امور آب و فاضلاب ماکو ، از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره یک ، تصفیه خانه آب شماره دو ، سد انحرافی بدولی ، چاهها ، پروژه لوله گذاری فاضلاب ماکو ، ساختمان در حال احداث ماکو ، پروژه خط انتقال آب از تصفیه خانه دو ماکو به شهرستان شوط و دیگر طرحها و پروژه های در دست اجرا بازدید کرده و رهنمودهای لازم را جهت رفع مشکلات موجود و روند بهتر امور بیان نمود.+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 9:28  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله چرکین


 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده ، رابط روابط عمومی این امور به مناسبت ولادت حضرت مهدی(عج) و روز جهانی مستضعفین ، به قله 3 هزار متری چرکین ماکو صعود کرده و در کنار دیگر کوهنوردان ، دعای فرج امام زمان (عج) را برفراز قله طنین انداز نمودند.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:43  توسط امورماکو  | 

اتصال خط انتقال آب شوط به خروجی مخزن آب ماکو

خط انتقال (لوله 400 میلی متری چدن داکتیل) طرح تامین آب شوط به خروجی مخزن ده هزار متر مکعبی ماکو متصل شد.

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، در این عملیات که از ساعت هشت لغایت 19 بطول انجامید، تصفیه خانه آب شماره دو ماکو از مدار بهره برداری خارج و بجای آن از چاههای کشمش تپه و گجوت به صورت خط بای پس برای تامین آب شهر ماکو استفاده گردید. در عملیات مذکور لوله 400 میلی متری چدن داکتیل طرح تامین آب شوط به خروجی مخزن ده هزار متر مکعبی ماکو متصل شد.

شایان ذکر است پنج ساعت از روز در نقاط مرتفع شهر کمبود فشار آب رخ داد که پس از اتمام کار، مشکل کمبود فشار آب نیز رفع گردید.

+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:20  توسط امورماکو  | 

همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب ؛

ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب توسط  امور آبفای ماکو


 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، همزمان با آغاز هفته صرفه جویی ، این امور با نصب بنر با متن صرفه جویی در مصرف آب در سطح شهر ، اماکن عمومی و پخش کتابچه های آب و اصلاح الگوی مصرف به ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب پرداخت .

+ نوشته شده در  شنبه دهم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:0  توسط امورماکو  | 

بازدیدمردمی از تصفیه خانه آب شماره یک ماکو در هفته صرفه جویی

همزمان با دومین روز از هفته صرفه جویی تعداد کثیری از شهروندان  شهر ماکو از تصفیه خانه آب شماره یک این شهر بازدید نمودند .

در این بازدید کارشناسان امر با ارائه توضیحات لازم در خصوص مراحل تصفیه آب از مرحله انتقال آب به تصفیه خانه تا مرحله توزیع آب شرب ، بازدید کنندگان را با تصفیه آب آشنا نمودند  .

بازدید کنندگان علاوه بر آشنایی کامل با مراحل تصفیه آب شرب از آزمایشگاه آب بازدید نموده و از نزدیک با روند آزمایشات مربوط به آب شرب آشنا شدند و توضیحات لازم از سوی کارشناس آزمایشگاه برای پاسخ به سوالات مطرح شده ارائه گردید

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 11:36  توسط امورماکو  | 

 راه اندازی دستگاه پرداخت الکترونیکی در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو  ، به جهت رفاه حال مشترکین تعداد دو دستگاه پرداخت الکترونیکی در این امور نصب و راه اندازی شد . با راه اندازی این دستگاهها مشترکین می توانند به راحتی و بدون مراجعه به بانک بهاء حق انشعاب و قبوض آب خود را پرداخت نمایند.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 9:42  توسط امورماکو  | 

تاکید امام جمعه ماکو بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، حجت الاسلام و المسلمین رنجبری امام جمعه شهرستان ماکو در خطبه های نماز جمعه مورخ 2/4/91 که با نام آب و فرهنگ و آموزه های دینی نامگذاری شده است ، بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تاکید نموده و از همه نمازگزاران و آحاد مردم برای بازدید از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره یک ماکو و آگاهی از نحوه فرآیند تصفیه آب دعوت به عمل آورد.

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:48  توسط امورماکو  | 

  تعویض الکترو پمپ چاه شماره 11 کشمش تپه ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، الکترو پمپ چاه شماره  11 کشمش تپه ماکو به علت خرابی پمپ ، توسط اکیپ بهره برداری این امور تعویض گردید.

شایان ذکر است که با خارج کردن الکترو پمپ معیوب ،  الکترو پمپ هفت و نیم کیلوواتی وارد مدار بهره برداری گردید.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ساعت 10:26  توسط امورماکو  | 

  شرکت کارکنان امورآبفای ماکو در مراسم تشیع پیکر مطهر شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس

کارکنان امورآب و فاضلاب ماکو و بازرگان در مراسم تشیع پیکر  شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس این شهرستان شرکت نمودند .

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور و اداره آبفای بازرگان در مراسم خاکسپاری   سه تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس شرکت کرده و با شعارهای خود بر ادامه راه امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر هشت دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند.

گفتنی است این مراسم از پارک شهریار شروع شده و با خاکسپاری در قسمت مزار شهدای پارک شورای ماکو به اتمام رسید.   

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ساعت 10:19  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله دماوند

 

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفر علی زاده همکار کوهنورد این امور به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و گرامیداشت ولادت باسعادت امام علی (ع) پس از 29ساعت کوهپیمایی و صرف سه روز زمان از جبهه شمال شرقی که سخت ترین ، کم رفت و آمدترین و پر برف ترین مسیر میباشد به قله 5 هزار و670 متری دماوند که به بام ایران مشهور است صعود کرده و این صعود را تقدیم مدیر عامل و همکاران شرکت آبفای آذربایجان غربی نمود.
+ نوشته شده در  شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ساعت 8:6  توسط امورماکو  | 

تشریح عملکرد شرکت در اجرای طرح فاضلاب ماکو

 


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس آقازاده مدیر عامل شرکت به همراه مهندس اسکندر پور معاون مهندسی و توسعه شرکت و تعدادی از همکاران ستادی و امور ماکو طی جلسه ای در فرمانداری این شهر حضور یافته و  در خصوص طرح فاضلاب ماکو و محل تصفیه خانه آن به ارائه گزارش پرداختند .

شایان ذکر است در این جلسه فرماندار ماکو ، معاون فرماندار و تعدادی از مدیران اجرایی شهر حضور داشتند .  

+ نوشته شده در  سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 7:45  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله سبلان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده کارپرداز این امور بمناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر ، از مسیری برفی و یخبندان به قله 4 هزار و811 متری سبلان صعود کرده و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بر فراز این قله طنین انداز نمود.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 7:40  توسط امورماکو  | 

 شرکت کارکنان امورآبفای ماکو در مراسم گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در مراسم صبحگاه مشترک در محل ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان شرکت نمودند و ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ، با اقشار بسیجی ، نیروهای نظامی و انتظامی در دفاع از کیان نظام اسلامی و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری ، هم پیمان شدند.

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم خرداد ۱۳۹۱ساعت 11:8  توسط امورماکو  | 

استخر پیش رسوبگیر تصفیه خانه ماکو شستشو گردید

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به منظور افزایش کیفیت و بهداشت آب تولید شده و بالا بردن راندمان کاری ، استخر پیش رسوبگیر تصفیه خانه شماره یک قلعه جوق شهر ماکو با ظرفیت 5هزار متر مکعبی توسط اکیپ شبکه این امور به طور کامل لایروبی و شستشوگردید .

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم خرداد ۱۳۹۱ساعت 9:40  توسط امورماکو  | 

حضور همکاران امور آبفای ماکو در مراسم گلباران مزار شهداء این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار ، مهندس محمدی مدیر این امور به همراه جمعی از خانواده های معظم شهداء ، ایثارگران، جانبازان و مدیران دیگر ادارات در مراسم گلباران مزار  شهداء این شهر حضور یافته و یاد و خاطره آن عزیزان فقید را گرامیداشتند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم خرداد ۱۳۹۱ساعت 8:24  توسط امورماکو  | 

تعویض الکترو پمپ چاه شماره 9 کشمش تپه ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، الکترو پمپ چاه شماره  9 کشمش تپه این شهر به علت خرابی پمپ ، توسط اکیپ بهره برداری این امور تعویض گردید.

شایان ذکر است که با خارج کردن الکترو پمپ معیوب ،  الکترو پمپ 15 کیلوواتی وارد مدار بهره برداری گردید.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ششم خرداد ۱۳۹۱ساعت 9:41  توسط امورماکو  | 

بازديد معاون مهندسي توسعه شركت از تاسيسات و پروژه هاي امور آبفای ماكو

 

  به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، مهندس اسكندر پور معاون مهندسي توسعه  به همراه کارشناسان شرکت و مدير امور ماكو ضمن بازدید از ساختمان اداری در حال احداث ، تصفيه خانه و  پروژه خط انتقال فاضلاب ماكو ، رهنمودهاي لازم را به پيمانكاران مربوطه و مدير  این امور ارائه نمودند. 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 13:27  توسط امورماکو  | 

دیدار با مدیراداره آموزش و پرورش ماكو به مناسبت هفته معلم

به گزارش روابط عمومی امور آبفاي ماكو ، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و قدرداني از زحمات آنان، محمدي مدير این امور با حضور دراداره آموزش و پرورش این شهرستان و اهداء لوح تقدیر این هفته را گرامی داشت.

وی در این نشست از مدير اداره آموزش و پرورش درخواست كرد تا بر لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از جانب معلمین در میان دانش آموزان تاکید گردد.

 در پایان تعدادی کتابچه در رابطه با آب واصلاح الگوي مصرف تحویل اداره آموزش و پرورش گردید تا در بین دانش آموزان توزیع شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:26  توسط امورماکو  | 

معرفی کارگر نمونه امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، در مراسمي كه به مناسبت روز جهاني كار و كارگر در كانون امام علي (ع) شهرستان ماكو برگزار گرديد ولي جباري به عنوان كارگر بسيجي و نمونه این امور معرفي شد و با اهداء هدایایی از زحمات وی قدرداني به عمل بعمل آمد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:11  توسط امورماکو  | 

بازدید  معاون امورعمراني استانداري آذربايجان غربي از تاسیسات امور آبفای ماکو

  به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، مهندس محمودي معاون امور عمراني استانداري آذربايجان غربي ، مهندس آقازاده مدير عامل شركت ، احمديان فرماندار ماكو  ، از تصفيه خانه آب و مساكن مهر ماكو بازدید نمودند .

شايان ذكر است ، مهندس محمودي و مهندس آقازاده در ضمن بازديدهاي ذكر شده در محل مصلاي در حال احداث و مساكن مهر با حجت الاسلام والمسلمين رنجبري امام جمعه محترم این شهرستان ، مسئولين شهر و روئساي ادارات ماكو  و شوراهاي شهر بازرگان ديدار كردنده و در جلسه ترتيب يافته در سالن فرمانداري شهر ماكو شركت نمودند و شهر ماكو  را به مقصد شهرستان پلدشت ترك كردند.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 9:26  توسط امورماکو  | 

دانش آموزان هنرستان پسرانه علامه جعفري شوط ازتصفيه خانه آب شماره دو  ماكوبازديد نمودند

 به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، 21 نفر از دانش آموزان هنرستان علامه جعفري شهرستان شوط با هماهنگي قبلي ، از تاسيسات تصفيه خانه شماره دو ماكو بازديد نمودند.

 در این بازدید دانش آموزان به همراه مربیان خود ، ضمن آشنایی با مراحل مختلف تصفیه آب با  قسمتهای مختلف تصفیه خانه نیز آشنا شدند و در حین بازدید کارشناس ناظر بر تصفيه خانه هاي ماكو دانش آموزان را به صرفه جویی و مصرف بهینه آب دعوت نموده و به سوالات دانش آموزان  پاسخ داد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

آسفالت نوارهای حفاري اجراي شبكه فاضلاب ماكو

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ،500 متر از نوار حفاري بلوار شهيد جواد قنبري این شهر كه در جريان اجراي شبكه فاضلاب تخريب شده بود آسفالت گرديد.

مهندس محمدی ، مدیر امور ماکو با اعلام این خبر افزود : برخلاف سالهاي گذشته كه ترميم نوارهاي حفاري توسط شهرداري صورت مي گرفت در سال 91 ترميم نوارهاي حفاري امور آب و فاضلاب ماكو توسط پیمانکار امور صورت خواهد گرفت.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۱ساعت 8:5  توسط امورماکو  | 

بازدید مدیر عامل شرکت از  امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس مجید آقازاده مدیر عامل شرکت ضمن حضور در این امور از ساختمان در حال احداث ، تصفیه خانه شماره دو و خط انتقال آب ماکو به شوط بازدید کرده و رهنمودهای لازم را ارائه نمود .

وی با حضور در محل فرمانداری شهرستان ماکو  و ملاقات با فرماندار ، برای همکاری در عملیات اجرائی طرح های آبفا قول مساعد گرفت.

در پایان آقازاده با حضور در جمع کارکنان این امور به بررسی مسائل و مشکلات موجود آنان پرداخت و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات ارائه گردید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم اسفند ۱۳۹۰ساعت 8:0  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امورآبفای ماکو در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به صورت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و حمایت کامل خود را از آرمانهای مقدس امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اعلام کردند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۰ساعت 8:10  توسط امورماکو  | 

توسط امور آبفای ماکو؛

تقدیر از گروه سرود فجر دانش آموزان مدرسه راهنمائی 32 کلاسه ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، روابط عمومی این امور به مناسبت گرامیداشت سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اهداء هدایائی به گروه سرود فجر مدرسه راهنمائی 32 کلاسه این شهر از آنان تقدیر به عمل آورد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۰ساعت 8:0  توسط امورماکو  | 

بازدید دانش آموزان مدرسه راهنمائی فردوس ماکو از تصفیه خانه آب این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، دانش آموزان مدرسه راهنمائی فردوس این شهر از تاسیسات موجود در تصفیه خانه آب  بازدید نمودند.

بنابراین گزارش در طول این بازدید دانش آموزان ضمن بازدید از تاسیسات با مراحل مختلف تصفیه آب آشنا شده و توضیحات لازم توسط کارشناس مربوطه ارائه گردید .  

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۰ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور ماکو به قله «گمی قایاسی»

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت دهه مبارک فجر رضا صفر علی زاده رابط روابط عمومی این امور به قله 3 هزار متری «گمی قایاسی» شهرستان شوط صعود کرده و یاد و خاطره حماسه سازان انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۰ساعت 9:12  توسط امورماکو  | 

حضور کارکنان امورآبفای ماکو در مزار شهدای این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، کارکنان این امور در مزار شهدای این شهر حضور یافته و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۰ساعت 8:41  توسط امورماکو  | 

حضور اکیپ اتفاقات امورآب و فاضلاب ماکو در مانور پلیس 110

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، در پی تماس تلفنی آنی و بدون هماهنگی شده پلیس 110 این شهرستان جهت شرکت اکیپ اتفاقات 122 این امور در مانور برگزار شده ، اکیپ اتفاقات آب این شهر با آمادکی کامل بلافاصله در محل حضور یافته و نقش خود را به خوبی ایفاء نمود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۰ساعت 9:56  توسط امورماکو  | 

 صعود رابط روابط عمومی امورآبفای  ماکو به ارتفاعات گوزلی

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفر علی زاده رابط روابط عمومی این امور به مناسبت حماسه غرور آفرین 9 دی ماه 88 به ارتفاعات گوزلی داغ ماکو صعود کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ساعت 10:40  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به بلندترین قله این شهر

  به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده ، رابط روابط عمومی این امور به مناسبت ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع) به قله مورس که بلندترین قله این شهر می باشد صعود کرده و دعای فرج امام زمان (عج) را بر فراز قله طنین انداز نمود.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم دی ۱۳۹۰ساعت 8:11  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله قارلی داغ

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده همکار این امور به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع ) و با شعار یا سیدالساجدین به قله 2 هزار و 900 متری قارلی داغ صعود کرد و یاد و خاطره آن امام همام را گرامی داشت . 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۰ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی لوله عبور شده از زیر پل قره کرپی توسط امور آبفای ماکوبه گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، لوله آزبست 300 میلیمتری این امور که از زیر پل قره کرپی عبور کرده و بخشی از آب شرب ماکو را تامین میکند با استفاده از امکانات داخلی امور، به صورت اساسی در مقابل سیلابهای متعدد رودخانه آق سو مقاوم سازی گردید
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۰ساعت 8:56  توسط امورماکو  | 

شرکت گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در مراسمات عزاداری ماه محرم

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با فرا رسیدن ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی ، کارکنان این امور ضمن سیاه پوش کردن سر درب ورودی اداره مرکزی به صورت گسترده در مراسمات ماه محرم شرکت نمودند و یاد و خاطره آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۰ساعت 11:17  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله دومانلی


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلیزاده همکار این امور به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع ) ویاران با وفایش در یک صعود طاقت فرسا و در هوای بسیار سرد و با شعار یا زینب کبری به  قله 2 هزار و 890 متری دومانلی صعود کرد و یاد و خاطره آن حماسه سازان را گرامی داشت .
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر ۱۳۹۰ساعت 11:0  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت هفته بسیج در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور با نصب پلاکارد بر سردرب ورودی ساختمان اداری ،  شرکت مدیر و کارکنان در همایش یاوران ولایت در مسجد حضرت علی ابن ابیطالب شهرک ولیعصر ماکو ،  صعودهای کوهنوردی ، حضور در مزار شهدا ء و دیگر مراسمات مربوطه ، یاد و خاطره عزیزان بسیجی و هفته بسیج را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۰ساعت 8:28  توسط امورماکو  | 

 تعویض کابل برق چاه شماره 10  امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کابل برق چاه شماره 10 این امور در روستای کشمش تپه که در اثر سیلاب دچار آسیب و شکستگی شده بود نوسازی و مقاوم سازی گردید.

لازم به ذکر است چاه شماره 10 کشمش تپه در شمال رودخانه آق سو و تابلو برق آن در سمت جنوب رودخانه قرار دارد . مقاوم سازی کابل مورد نظر در برابر سیلاب سه روز به طول انجامید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر ۱۳۹۰ساعت 10:54  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله چیرچین

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، رضا صفرعلی زاده کارپرداز این امور بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، به همراه گروه کوهنوردی ساوالان ماکو ، از مسیری کاملا برفی و سر سخت به قله 3 هزار متری چیرچین ماکو صعود کردند و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بر فراز قله طنین انداز نمودند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر ۱۳۹۰ساعت 7:44  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو درمراسم غبار روبی مزار شهدا

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  در مراسم غبار روبی مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شرکت کرده و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر ۱۳۹۰ساعت 12:10  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به ارتفاعات کوه آتا بیک

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده  کارپرداز این امور به همراه دیگر کوهنوردان ماکویی به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم به قله آتا بیک شهرستان ماکو صعود کردند .

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر ۱۳۹۰ساعت 10:52  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت عید سعید غدیر خم در امور آبفای ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، این امور با نصب پلاکارد بر روی درب ورودی ساختمان اداری ، پذیرایی از مراجعین و شرکت مدیر امور و جمعی از همکاران در جشن ترتیب یافته در مسجد جامع این شهر ، این عید را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۰ساعت 12:0  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امورآبفای ماکو در راهپیمائی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به صورت گسترده در راهپیمائی 13 آبان ماه شرکت نموده و خشم و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.

همکاران با حضور پر شور در این روز ، حمایت خود را از دستاوردهای دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان ماه سال 58 و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران نشان دادند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 8:45  توسط امورماکو  | 

بازسازی جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو ، با امکانات این امور بازسازی گردید.

شایان ذکر است که تصفیه خانه آب شماره یک و بخشی از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره دو که شامل حوضچه آبگیر ، حوض ته نشین و ایستگاه پمپاژ می باشد، 100 درصد آب تولیدی شهرهای ماکو و بازرگان را تامین می کند.

 

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۰ساعت 9:2  توسط امورماکو  | 

قدردانی امام جمعه شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، حجت الاسلام والمسلمین ایوب رنجبری ، امام جمعه شهرستان ماکو با ارسال نامه ای از تلاشهای مدیر امور ماکو در تحویل انشعاب آب مصلی و حوزه علمیه این شهرستان تشکر و قدردانی نمود. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۰ساعت 8:3  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی تاسیسات آب امور آبفای ماکو در برابر حوادث غیر مترقبه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مسیرهای عبوری کابل های برق و خط انتقال آب واقع در کف رودخانه آق سو حد فاصل چاههای 4 ، 5 ، 6 و چاههای 9 ، 10 ، 11 کشمش تپه که جمعا 4 مسیر به طول 320 متر می باشد بصورت اساسی ترمیم و بازسازی و در مقابل اثرات مخرب سیلابهای متعدد مقاوم سازی گردید.

گفتنی است در همین راستا خط لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری شبکه آب جنب پل قره کرپی از مدار بهره برداری خارج و مشکل قطع احتمالی آب مناطق تحت پوشش آن رفع گردید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مهر ۱۳۹۰ساعت 10:12  توسط امورماکو  | 

اصلاح شبکه آب عبور داده شده از رودخانه آق سوی ماکو


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با اعمال تغییراتی در زون بندی شبکه آب شهر ماکو ، بخشی از شبکه آب که در بستر رودخانه آق سو اجرا شده بود ،  از مدار بهره برداری خارج و آب منطقه تحت پوشش از نقطه دیگر شبکه تامین گردید. گفتنی است  بعد از انجام اصلاح ، شبکه مذکور وارد مدار بهره برداری گردید .

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 8:32  توسط امورماکو  | 

حضور کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به همراه نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات دولتی و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی شرکت نمودند و با عطر افشانی و غبارروبی مزار شهداء ، یاد و خاطره دلیر مردان نظم و امنیت را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 9:48  توسط امورماکو  | 

تقدیر فرماندار شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر


  به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، فرماندار و رئیس حوادث غیر مترقبه شهرستان ماکو با اعطاء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای مدیر امور آبفای ماکو در جریان سیل مورخ 25/4/90 ماکو تقدیر و تشکر نمود.
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 9:25  توسط امورماکو  |