به اتاق خبر آبفای آذربایجان غربی خوش آمدید

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله قارلی داغ

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده همکار این امور به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع ) و با شعار یا سیدالساجدین به قله 2 هزار و 900 متری قارلی داغ صعود کرد و یاد و خاطره آن امام همام را گرامی داشت . 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی لوله عبور شده از زیر پل قره کرپی توسط امور آبفای ماکوبه گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، لوله آزبست 300 میلیمتری این امور که از زیر پل قره کرپی عبور کرده و بخشی از آب شرب ماکو را تامین میکند با استفاده از امکانات داخلی امور، به صورت اساسی در مقابل سیلابهای متعدد رودخانه آق سو مقاوم سازی گردید
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر 1390ساعت 8:56  توسط امورماکو  | 

شرکت گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در مراسمات عزاداری ماه محرم

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با فرا رسیدن ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی ، کارکنان این امور ضمن سیاه پوش کردن سر درب ورودی اداره مرکزی به صورت گسترده در مراسمات ماه محرم شرکت نمودند و یاد و خاطره آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 11:17  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله دومانلی


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلیزاده همکار این امور به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع ) ویاران با وفایش در یک صعود طاقت فرسا و در هوای بسیار سرد و با شعار یا زینب کبری به  قله 2 هزار و 890 متری دومانلی صعود کرد و یاد و خاطره آن حماسه سازان را گرامی داشت .
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر 1390ساعت 11:0  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت هفته بسیج در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور با نصب پلاکارد بر سردرب ورودی ساختمان اداری ،  شرکت مدیر و کارکنان در همایش یاوران ولایت در مسجد حضرت علی ابن ابیطالب شهرک ولیعصر ماکو ،  صعودهای کوهنوردی ، حضور در مزار شهدا ء و دیگر مراسمات مربوطه ، یاد و خاطره عزیزان بسیجی و هفته بسیج را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم آذر 1390ساعت 8:28  توسط امورماکو  | 

 تعویض کابل برق چاه شماره 10  امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کابل برق چاه شماره 10 این امور در روستای کشمش تپه که در اثر سیلاب دچار آسیب و شکستگی شده بود نوسازی و مقاوم سازی گردید.

لازم به ذکر است چاه شماره 10 کشمش تپه در شمال رودخانه آق سو و تابلو برق آن در سمت جنوب رودخانه قرار دارد . مقاوم سازی کابل مورد نظر در برابر سیلاب سه روز به طول انجامید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر 1390ساعت 10:54  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله چیرچین

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، رضا صفرعلی زاده کارپرداز این امور بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، به همراه گروه کوهنوردی ساوالان ماکو ، از مسیری کاملا برفی و سر سخت به قله 3 هزار متری چیرچین ماکو صعود کردند و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بر فراز قله طنین انداز نمودند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر 1390ساعت 7:44  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو درمراسم غبار روبی مزار شهدا

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  در مراسم غبار روبی مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شرکت کرده و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1390ساعت 12:10  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به ارتفاعات کوه آتا بیک

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده  کارپرداز این امور به همراه دیگر کوهنوردان ماکویی به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم به قله آتا بیک شهرستان ماکو صعود کردند .

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1390ساعت 10:52  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت عید سعید غدیر خم در امور آبفای ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، این امور با نصب پلاکارد بر روی درب ورودی ساختمان اداری ، پذیرایی از مراجعین و شرکت مدیر امور و جمعی از همکاران در جشن ترتیب یافته در مسجد جامع این شهر ، این عید را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم آبان 1390ساعت 12:0  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امورآبفای ماکو در راهپیمائی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به صورت گسترده در راهپیمائی 13 آبان ماه شرکت نموده و خشم و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.

همکاران با حضور پر شور در این روز ، حمایت خود را از دستاوردهای دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان ماه سال 58 و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران نشان دادند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم آبان 1390ساعت 8:45  توسط امورماکو  | 

بازسازی جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو ، با امکانات این امور بازسازی گردید.

شایان ذکر است که تصفیه خانه آب شماره یک و بخشی از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره دو که شامل حوضچه آبگیر ، حوض ته نشین و ایستگاه پمپاژ می باشد، 100 درصد آب تولیدی شهرهای ماکو و بازرگان را تامین می کند.

 

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آبان 1390ساعت 9:2  توسط امورماکو  | 

قدردانی امام جمعه شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، حجت الاسلام والمسلمین ایوب رنجبری ، امام جمعه شهرستان ماکو با ارسال نامه ای از تلاشهای مدیر امور ماکو در تحویل انشعاب آب مصلی و حوزه علمیه این شهرستان تشکر و قدردانی نمود. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم آبان 1390ساعت 8:3  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی تاسیسات آب امور آبفای ماکو در برابر حوادث غیر مترقبه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مسیرهای عبوری کابل های برق و خط انتقال آب واقع در کف رودخانه آق سو حد فاصل چاههای 4 ، 5 ، 6 و چاههای 9 ، 10 ، 11 کشمش تپه که جمعا 4 مسیر به طول 320 متر می باشد بصورت اساسی ترمیم و بازسازی و در مقابل اثرات مخرب سیلابهای متعدد مقاوم سازی گردید.

گفتنی است در همین راستا خط لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری شبکه آب جنب پل قره کرپی از مدار بهره برداری خارج و مشکل قطع احتمالی آب مناطق تحت پوشش آن رفع گردید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مهر 1390ساعت 10:12  توسط امورماکو  | 

اصلاح شبکه آب عبور داده شده از رودخانه آق سوی ماکو


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با اعمال تغییراتی در زون بندی شبکه آب شهر ماکو ، بخشی از شبکه آب که در بستر رودخانه آق سو اجرا شده بود ،  از مدار بهره برداری خارج و آب منطقه تحت پوشش از نقطه دیگر شبکه تامین گردید. گفتنی است  بعد از انجام اصلاح ، شبکه مذکور وارد مدار بهره برداری گردید .

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مهر 1390ساعت 8:32  توسط امورماکو  | 

حضور کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به همراه نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات دولتی و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی شرکت نمودند و با عطر افشانی و غبارروبی مزار شهداء ، یاد و خاطره دلیر مردان نظم و امنیت را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 9:48  توسط امورماکو  | 

تقدیر فرماندار شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر


  به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، فرماندار و رئیس حوادث غیر مترقبه شهرستان ماکو با اعطاء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای مدیر امور آبفای ماکو در جریان سیل مورخ 25/4/90 ماکو تقدیر و تشکر نمود.
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 9:25  توسط امورماکو  | 

دیدار جمعی از کارکنان امورآبفای ماکو با خانواده معزز جانبازان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت  گرامیداشت هفته دفاع مقدس کارکنان امور آبفای ماکو از سه خانواده معزز ایثارگر دیدار نمودند و با اهداء هدایائی از فداکاری ، ایثار و جانفشانی آن عزیزان قدردانی نمودند.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر 1390ساعت 8:10  توسط امورماکو  | 

 حضور کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در مراسم صبحگاه مشترک در محل ناحیه مقاومت سپاه ماکو شرکت نمودند و ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به دیگر مهمانان دعوت شده ، با اقشار بسیجی و نیروهای نظامی و انتظامی در دفاع از کیان نظام اسلامی و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری ، هم پیمان شدند.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مهر 1390ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم غبارروبی مزار شهداء

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مدیریت و کارکنان  این امور ضمن شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهداء با تقدیم گل و نثار فاتحه به روان پاک شهداء ، با آرمان های شهداء تجدید میثاق نمودند.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مهر 1390ساعت 9:38  توسط امورماکو  | 

کمک مالی کارکنان امور آبفای ماکو به مددجویان بهزیستی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور جهت کمک به کودکان ، افراد بی سرپرست و معلولین با واریز مبلغ 315هزار ریال به شماره حساب سازمان بهزیستی شهرستان ماکو در این کار خداپسندانه شرکت نمودند.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مهر 1390ساعت 9:3  توسط امورماکو  | 

 پیشرفت فیزیکی 49 درصدی پروژه ایجاد تاسیسات  مدرن فاضلاب در ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، پروژه ایجاد تاسیسات مدرن فاضلاب ماکو با پیشرفت فیزیکی 49 درصدی در حال اجراست.

بنابراین گزارش ، اجرای خط انتقال مدرن فاضلاب خیابانهای اصلی را شامل می شود که تا کنون این خط به طول5/1 کیلومتر در بلوار مدرس ، بلوار رسالت و بلوار شهید جواد قنبری این شهر اجرا شده است .

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم مهر 1390ساعت 9:8  توسط امورماکو  | 

اصلاح  و توسعه شبکه  آب در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، شبکه آب کوچه موسوی  واقع در شهرستان ماکو به طول 160 متر اصلاح گردید.

  بنابراین گزارش ، به علت جنس نامرغوب لوله و وقوع اتفاقات آب بر روی لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری کوچه مذکور،  اصلاح و توسعه شبکه آب ، با امکانات موجود امور و به صورت امانی صورت گرفت .گفتنی است بعد از اتمام عملیات اصلاح و توسعه آب در این منطقه انشعابات موجود نیز استاندارد سازی گردید.

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم شهریور 1390ساعت 9:15  توسط امورماکو  | 

آغاز احداث ساختمان جدید  امور آب وفاضلاب ماکو  

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با آغاز پروژه احداث ساختمان جدید امور آبفای ماکو ، پرسنل و تجهیزات ساختمان اداری این امور به قسمت پارکینگ جنب اداره منتقل شد و ساختمان اداری به منظور تخریب و بازسازی تحویل پیمانکار گردید. بنابراین گزارش قرار است پیمانکار پروژه در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به اجرای تغییرات لازم اقدام نماید .

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم شهریور 1390ساعت 13:22  توسط امورماکو  | 

 حضور گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در راهپیمایی روز قدس به صورت گسترده شرکت نمودند و خشم و انزجار خود را از استکبار بزرگ جهانی یعنی آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان دادند .

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور 1390ساعت 9:19  توسط امورماکو  | 

برگزاری مراسم ضیافت افطاری بازنشستگان در امورآبفای ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) ضیافت افطاری برای بازنشستگان این امور در یکی از رستورانهای این شهر برگزار گردید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور 1390ساعت 8:53  توسط امورماکو  | 

قدردانی فرماندار ماکو از مدیر امورآب و  فاضلاب این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، احمدیان فرماندار شهرستان ماکو با اهداء لوح تقدیری از تلاشهای مهندس محمدی مدیر امور آبفای ماکو ، در جهت توزیع و رفع مشکل آب این شهرستان در جریان سیل اخیر قدردانی نمود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم مرداد 1390ساعت 8:37  توسط امورماکو  | 

 تصفیه خانه های آب ماکو در نتیجه بارش شدید باران و سیل از مدار خارج شد

به گزارش روابط عمومی آبفای آذربایجان غربی ، مهندس شمچی معاون نظارت بر بهره برداری و جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت با اعلام این خبر افزود : بارش شدید باران و تگرگ در شهرستان ماکو  باعث جاری شدن سیلاب و سیل شدید گردید که در اثر آن هر دو تصفیه خانه تامین کننده آب شهر ماکو و بازرگان بعلت افزایش بیش از حد کدورت از مدار بهره برداری خارج گردید و بخشی از خط انتقال آب چاههای رزرو در نتیجه سیل از بین رفت.

 شمچی در ادامه افزود : به محض اطلاع از وقوع سیل در ساعت 23:30 ، ستاد مدیریت بحران استان در استانداری برگزار شد و ضمن بررسی آخرین وضعیت شهر و خسارات وارده تصمیمات لازم اتخاذ گردید و مهندس آقازاده مدیر عامل شرکت در اولین ساعات بعد از وقوع حادثه در محل حضور یافت که در نتیجه با تلاش شبانه و بی وقفه 7 ساعته همکاران ، خط انتقال آسیب دیده مجددا  تعمیر و وارد مدار بهره برداری شد و آب شهر تا راه اندازی مجدد تصفیه خانه ها از طریق تانکر های سیار و چاههای رزو مناطق کشمش تپه و گجوت تامین شد

+ نوشته شده در  شنبه یکم مرداد 1390ساعت 12:40  توسط امورماکو  | 

 تاکید برضرورت صرفه جویی درمصرف آب درخطبه های نمازجمعه ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با فرارسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف آب و به مناسبت هفته مصرف بهینه آب ، طبق هماهنگی قبلی بعمل آمده ، با امام جمعه و خطیب خطبه های نماز جمعه ماکو در خطبه های نماز جمعه این شهر بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تاکید شد. 

 بنابراین گزارش ، قبل از برگزاری  نماز جمعه، روابط عمومی امور آبفای این شهر  اقدام به نصب بنر و پوستر در محوطه مسجد جامع شهر نموده و در پایان کتاب اصلاح الگوی مصرف و واشر شیرآلات دربین نمازگزاران توزیع گردید .

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم تیر 1390ساعت 11:30  توسط امورماکو  | 

 بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از تصفیه خانه آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس علیزاده مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی و هیأت همراه در مورخ 30/3/90  از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره یک امور آبفای ماکو بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند تأمین ، تصفیه و توزیع آب شرب قرار گرفتند.

بنابراین گزارش ، در طول این بازدید از استخر رسوبگیر ، ایستگاه پمپاژ ، مخزن 1هزار مترمکعبی تصفیه خانه شماره دو ، استخر پیش رسوبگیر ، ایستگاه پمپاژ شماره یک و ایستگاه پمپاژ شماره دو بازدید بعمل آمد. 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستای آذربایجان غربی ، در پایان، ضمن حضور در آزمایشگاه کنترل کیفیت آب امور ماکو ، و با اذعان به پیشرفت کیفیت آب شرب ماکو ، از تلاشهای مهندس آقازاده مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی قدردانی نمودند .

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم تیر 1390ساعت 11:55  توسط امورماکو  | 

استخر رسوبگیر تصفیه خانه ماکو شستشو گردید

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به منظور افزایش کیفیت و بهداشت آب تولید شده و بالا بردن راندمان کاری استخر پیش رسوبگیر تصفیه خانه شماره یک قلعه جوق شهر  ماکو با ظرفیت5هزار متر مکعبی در تاریخ های  14 و 15 خرداد ماه سال جاری توسط اکیپ شبکه امور ماکو به طور کامل لایروبی و شستشوگردید .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم خرداد 1390ساعت 9:21  توسط امورماکو  | 

  صعود همکار امور آبفای ماکو به قله سبلان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفر علی زاده کارپرداز و رابط روابط عمومی این امور به مناسبت سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت شهدای قیام خونین 15 خرداد، در ساعت 12روز جمعه مورخه13/3/90 ازکنار مجتمع آبگرم شابیل که پایین ترین نقطه کوه سبلان می باشد حرکت کرده ،  درساعت 4 روز شنبه مورخه 14/3/90 با توجه به یخبندان بودن مسیرهای صعود با مدد گرفتن از پروردگار متعال به سمت قله سبلان حرکت کرد.

گفتنی است وی پس از نجات دادن جان یک کوهنورد و پشت سر گذاشتن همه موانع درساعت 8 صبح همان روز با زمزمه دعای فرج امام زمان (عج) به مرتفع ترین نقطه قله سبلان صعود کرد. گفتنی است رضا صفرعلی زاده تاکنون موفق به صعود چندین قله معروف ایران وخارج از کشور شده است  .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم خرداد 1390ساعت 8:46  توسط امورماکو  | 

بازدید دانشجویان دانشکده پرستاری و بهداشت خوی از تاسیسات تصفیه خانه آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امورآبفای ماکو ، دانشجویان بهداشت محیط دانشکده پرستاری و بهداشت محیط شهرستان خوی با هماهنگی قبلی از تاسیسات  تصفیه خانه آب شماره 2 امور آبفای ماکو بازدید نمودند .

بنابراین گزارش در این بازدید دانشجویان به همراه استاد واحد درسی مربوطه با مراحل تصفیه آب آشنا شدند . به همین منظور یکی از کارشناسان ذیربط امور ، توضیحات لازم را ارائه نموده وبه سئوالات دانشجویان در مورد مراحل مختلف تصفیه آب پاسخ داد.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد 1390ساعت 11:36  توسط امورماکو  | 

 صعود همکار امور آبفای ماکو به قله چیرچین

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهردرعملیات غرور آفرین بیت المقدس و ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و ثلاله پاکش حضرت امام خمینی ( ره ) ، رضا صفرعلی زاده کارپرداز ورابط روابط عمومی امور آبفای ماکو به همراه گروه کوهنوردی ساوالان ماکو از مسیر سخت و سنگی دامنه کوه چیرچین عبور و به قله 3هزارمتری این کوه صعود نمودند .

گفتنی است پس از این صعود ، کوهنوردان پرچم مقدس ایران اسلامی را بربلندای قله نصب نمودند ودعای فرج امام زمان (ع ) و سرود ملی ایران را در فراز قله طنین انداز نمودند .

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم خرداد 1390ساعت 9:30  توسط امورماکو  | 

  بازدید امام جمعه محترم شهرستان ماکو از امور آب وفاضلاب این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، هفته گذشته حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ایوب رنجبری ، امام جمعه محترم شهرستان ماکو به همراه چند تن از همکاران خود از ساختمان درحال احداث امور بازدید نمود.

حجت الاسلام و المسلمین رنجبری ضمن حضوردرجمع همکاران امور ، ازخدمات شرکت آبفای آذربایجان غربی و امور آبفای ماکو قدردانی نمود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم خرداد 1390ساعت 12:22  توسط امورماکو  | 

 حضور معاون محترم عمرانی استانداری ومدیرعامل محترم شرکت در ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، در مورخ 1/3/90 جلسه شورای فنی استان آذربایجان غربی به ریاست مهندس محمودی ، معاون محترم عمرانی استاندار و اعضای شورای فنی استان از جمله مهندس آقازاده مدیر عامل محترم شرکت آبفای آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد . در این بازدید اعضای شورای فنی از پروژه احداث خط انتقال فاضلاب شهرستان ماکو ودیگر پروژه ها بازدید نمودند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم خرداد 1390ساعت 12:18  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان بسیجی پایگاه شهید محمد نژاد امور ماکو در مراسم سالروز فتح خرمشهر

به گزارش روابط عمومی امور ماکو ، به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس صبحگاه مشترکی درمحل پادگان سپاه ماکو برگزار گردید که کارکنان بسیجی حوزه اقشار وادارات امورآبفای ماکو به صورت گسترده در این صبحگاه  شرکت نموده و همصدا با دیگر شرکت کنندکان و مسئولین اداری و نظامی تکبیر گفته و سرود آزادی را زمزمه نمودند.

بعد از اتمام صبحگاه مشترک وپذیرایی ، با هماهنگی بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان ماکو مراسمی جهت غبار روبی و عطر افشانی از مزار شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در محل مزار شهدای ماکو ترتیب یافت و بر روح پرفتوح امام راحل و شهدا فاتحه نثار گردید .+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم خرداد 1390ساعت 10:51  توسط امورماکو  | 

عملیات پاکسازی علفهای هرز و درختچه های گز در امور پلدشت

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با توجه به انباشت رسوبات در قسمت جانبی مخزن پمپاژ چشمه صنم بلاغی ( ساحل رودخانه ارس ) و انسداد لوله های تخلیه و لزوم شستشوی مخزن پمپاژ ، طی اقدامی از سوی امور آب و فاضلاب پلدشت ،علف های هرز و درختچه های گز تا حد امکان پاکسازی شد و لوله های تخلیه چشمه صنم بلاغی مسیر گشایی و عملیات تخلیه انجام شد .

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1390ساعت 14:50  توسط امورماکو  | 

شستشوی مخازن آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به منظور بالا بردن سطح کیفی آب شرب ، مخازن آب 5هزارو 600 و10هزار مترمکعبی امور ماکو طی فروردین ماه سالجاری شستشو گردید .لازم به ذکر است که با تدابیر اتخاذ شده هیچگونه قطعی آب درمدت انجام عملیات صورت نگرفت.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم فروردین 1390ساعت 13:57  توسط امورماکو  | 

 برگزاری مراسم روز درختکاری درامور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مراسم روز درختکاری در شهرستان ماکو با شرکت مسئولین  ، رئیس ادارات ودیگر مهمانان دعوت شده ، در محوطه تصفیه خانه شماره یک ( تصفیه خانه قلعه جوق ) امور آبفای ماکو برگزار گردید .

بنابراین گزارش این مراسم با قرائت آیات روح بخش قرآن کریم و سخنرانی رئیس اداره منابع طبیعی آغاز شده وبا کاشت نهال توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی حجت الاسلام والمسلمین  ابراهیمی و مدیر امور آب و فاضلاب ماکو  آقای مهندس محمدی و پذیرائی از شرکت کنندگان پایان یافت .  

+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم فروردین 1390ساعت 3:46  توسط امورماکو  | 

دیدارمدیر امور آبفای ماکو با خانواده آزادگان وجانبازان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مدیر این امور به همراه مسئول روابط عمومی، در طول دهه مبارکه فجر با خانواده های سرافراز آزاده از جمله آقایان قاسم محمدی ، عبداله مصطفائی ، علی معصوم زاده  و خانواده معزز جانباز ، محمد مصطفائی از نزدیک دیدارنموده و با اهداء هدایا  ولوح تقدیر از ایثار، فداکاری و جانفشانی آنها قدردانی نمودند .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 14:1  توسط امورماکو  | 

 

معرفی محرم هاشمی به عنوان کارگر نمونه امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر وهمچنین جهت ارتقاء وایجاد انگیزه کاری و حفظ جایگاه وحرمت کارگران زحمتکش ، محرم هاشمی قیانکندی استاد کار شبکه آبرسانی امورآبفای ماکو به عنوان کارگر نمونه امور آبفای ماکو معرفی شده وبا اهداء هدیه و لوح تقدیر از وی قدردانی گردید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند 1389ساعت 13:57  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در راهپیمایی 22 بهمن ماه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، همکاران امور آب و فاضلاب ماکو در راهپیمایی  22 بهمن ماه  به صورت گسترده شرکت کرده و خشم و انزجار خود را از استکبار بزرگ جهانی، آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان داده و حمایت کامل خود را ازدستاوردهای انقلاب اسلامی ایران وآرمانهای امام راحل اعلام نمود.

در این راهپیمایی بسیجیان پایگاه شهید محمد نژاد امور ماکو نیز ضمن حمایت وپشتیبانی واطاعت ازفرامین رهبرعظیم الشان  ، بر آمادگی خود در دفاع ازارزشها وآرمانهای انقلاب اسلامی و حریم جمهوری  اسلامی ایران به فرمان فرماندهی کل قوا تاکید نموند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم بهمن 1389ساعت 8:31  توسط امورماکو  | 

برگزاری جلسه ستاد مدیریت هدفمندسازی یارانه ها واصلاح الگوی مصرف درامور آبفای پلدشت

به گزارش روابط عمومی امورآبفای پلدشت، اولین جلسه ستاد مدیریت هدفمندسازی یارانه ها واصلاح الگوی مصرف درمورخه 18/11/1389 بعد از توزیع قبوض، با نرخ های آب بهای جدید، تشکیل گردید. مهندس محمودیان مدیر امورآبفای  پلدشت ضمن تبریک ایام ا... مبارک دهه فجر ، نقش انقلاب اسلامی ایران را درخودباوری ملت ایران وسایر ملت های آزاده جهان یادآوری کرد واظهار داشت :رمز پیروزی انقلاب، ملت ایران پیروی از ولایت فقیه ودر راس آن حضرت امام خمینی (ره ) بوده وبقای آن درگروی پشتیبانی ازجانشین برحقش حضرت آیت ا... خامنه ای «مد ظله العالی » می باشد . وی همچنین بر حفظ ارزشها ،آرمانها ودستاوردهای این انقلاب تاکید وخاطرنشان کرد: با گذشت 32 سال ازاین انقلاب نه تنها این ارزشها کمرنگ نشده بلکه ایران اسلامی وملت آزاده آن رابه الگویی بارز برای سایر ملت های که تحت ظلم شیطان بزرگ ،آمریکا و دست نشاندگان آن قرار دارد تبدیل کرده است .

در ادامه جلسه حاضران به بحث و تبادل نظر درباره راهکارهای اصلاح الگوی مصرف درحیطه کاری خود پرداخته و جلسه با تصویب طرحهای پیشنهادی به پایان رسید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم بهمن 1389ساعت 9:51  توسط امورماکو  | 

تغییر مکان موتورخانه تصفیه خانه قلعه جوق ماکو

به گزارش  روابط عمومی  امور آبفای ماکو ، مکان موتورخانه  سیستم  شوفاژ تصفیه خانه شماره  یک  امور ماکو ( تصفیه خانه قلعه جوق ) از محوطه سالن وحیاط تصفیه خانه به داخل سالن اصلی قسمت  انبار مواد شیمیاییمنتقل و با توجه به خورنده بودن مواد شیمیایی و به منظور جلو گیری از خوردگی وسایل موجود در  آن موتورخانه، محل موتورخانه وانبار مواد شیمیایی با اجرای تیغه 10 سانتیمتری جدا گردید .

گفتنی است ، با انجام این کار ، ضمن  صرفه جویی حدود   25000 لیتر گازوئیل در سال ، مشکل  نگهداری و تعمیرهای مکرر که به علت فرسودگی تاسیسات موتور خانه صورت می گرفت رفع شده است .

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم بهمن 1389ساعت 11:22  توسط امورماکو  | 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، آقای بهرام باقرنژاد ،همکارامورآبفای ماکو که اخیرا بازنشسته شده است  به دعوت مدیریت امور آبفای ماکودر اداره مرکزی امور ماکو حضور یافته وبا تقدیم لوح تقدیروسکه بهار آزادی اهداء شده از طرف دفتر روابط عمومی ستاد از وی تقدیر به عمل آمد.

وی که ازکارکنان رزمنده امورآبفای ماکو بود فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد نژاد امور ماکورانیز برعهده داشت وبه دفعات از طرف امور آبفای ماکو به عنوان کارگر نمونه و ازطرف حوزه مقاومت بسیج اقشاروادارات به عنوان بسیجی نمونه نائل گردیده واز طرف مقامات شهرستان ماکو لوح تقدیر دریافت کرده بود .  

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم دی 1389ساعت 12:50  توسط امورماکو  | 

نصب اطلاعیه ستاد هدفمندسازی یارانه های شرکت آبفای استان درجلوی ساختمان امور ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو،اطلاعیه ستاد مدیریت هدفمندی یارانه ها واصلاح الگوی مصرف مبنی بر اجرای قانون هدفمند سازی  یارانه ها وبه منظور تسهیل وتسریع درارائه خدمات به متقاضیان ومشترکین محترم ،امور آب وفاضلاب ماکو علاوه برساعات اداری بعد از ظهرها از ساعت 16 الی 18 دایر بوده و درخدمت مشترکین ومردم شریف وشهید پرور شهرستان ماکو بوده وآماده ارائه خدمات می باشد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم دی 1389ساعت 14:27  توسط امورماکو  | 

  حضورمدیرعامل شرکت آبفای آذربایجان غربی درفرمانداری شهرستان ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، درمورخه 13/10/89 روز دوشنبه مدیرعامل محترم شرکت آبفای آذربایجان غربی به همراه معاون بهره برداری شرکت و مدیر امور آبفای ماکو در محل ساختمان فرمانداری ماکوبا فرماندار شهرستان ماکو ملاقات  نموده واز ایشان در انجام طرحهای دولتی آبفا در ماکو درخواست مساعدت  نموده واز همراهی  وی در گذشته قدردانی کردند. .  دراین جلسه فرماندار ماکو از زحمات و تلاشهای آقای مهندس آقازاده از بابت تعامل مداوم وپی گیریهای به جا در وصول به اهداف و برنامه های دولت عدالت محور در شرکت آبفا به صورت صمیمانه تشکر کرده واز همکاری مدیر امور ماکوبا فرمانداری وسعی و تلاش وی درامور ماکو قدردانی نموده وبه آقای مهندس آقازاده قول مساعد همکاری داد..

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم دی 1389ساعت 13:25  توسط امورماکو  | 

معرفی مدیران جدید امور آبفای پلدشت و اداره آبفای بازرگان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، روز دوشنبه مورخه 89/12/13 مدیرعامل محترم شرکت آبفای آذربایجان غربی جناب آقای مهندس آقازاده به همراه معاون بهره برداری شرکت ، در ساختمان امور آبفای پلدشت حضور یافته و مهدی محمودیان را به عنوان مدیر جدید این امور معرفی کردند.همچنین دراین جلسه اززحمات مدیرقبلی امورآبفای پلدشت ، مهندس مهدی علی زاده ، درطول مدت سرپرستی آن اموروهمکاران تحت سرپرستی قدردانی نموده و همچنین وی را به عنوان مدیرجدید اداره آبفای شهربازرگان معرفی کرده وبا بیان این مطلب که" شهر بازرگان با توجه به اینکه منطقه مرزی بوده و دائما اتباع خارجه وهموطنان عزیزدرحال رفت وآمد هستند باید اتفاقات وقطعی آب به حداقل ممکن رسیده وآب شرب با کیفیت عالی به مشترکین ومهمانان عرضه شود"  .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم دی 1389ساعت 9:38  توسط امورماکو  | 

 

حضور کارکنان امور ماکو در تجمع روز 9 دی ماه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مدیریت وکارکنان امور آبفای  این شهر همگام با دیگر ادارات و سازمانها ودیگر اقشار جامعه در تجمع بزرگی که در روز پنج شنبه مصادف با نهم دی ماه راس ساعت 10 صبح در محل مسجد جامع ماکو صورت گرفت ، شرکت کرده و با زمزمه نمودن زیارت عاشورا ومداحی وعزاداری ، بار دیگر اقتدار و بصیرت وپایبندی خود به ولایت و رهبری ونظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند .

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم دی 1389ساعت 13:21  توسط امورماکو  |