به اتاق خبر آبفای آذربایجان غربی خوش آمدید

تعویض الکترو پمپ چاه شماره 9 کشمش تپه ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، الکترو پمپ چاه شماره  9 کشمش تپه این شهر به علت خرابی پمپ ، توسط اکیپ بهره برداری این امور تعویض گردید.

شایان ذکر است که با خارج کردن الکترو پمپ معیوب ،  الکترو پمپ 15 کیلوواتی وارد مدار بهره برداری گردید.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه ششم خرداد 1391ساعت 9:41  توسط امورماکو  | 

بازديد معاون مهندسي توسعه شركت از تاسيسات و پروژه هاي امور آبفای ماكو

 

  به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، مهندس اسكندر پور معاون مهندسي توسعه  به همراه کارشناسان شرکت و مدير امور ماكو ضمن بازدید از ساختمان اداری در حال احداث ، تصفيه خانه و  پروژه خط انتقال فاضلاب ماكو ، رهنمودهاي لازم را به پيمانكاران مربوطه و مدير  این امور ارائه نمودند. 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت 1391ساعت 13:27  توسط امورماکو  | 

دیدار با مدیراداره آموزش و پرورش ماكو به مناسبت هفته معلم

به گزارش روابط عمومی امور آبفاي ماكو ، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و قدرداني از زحمات آنان، محمدي مدير این امور با حضور دراداره آموزش و پرورش این شهرستان و اهداء لوح تقدیر این هفته را گرامی داشت.

وی در این نشست از مدير اداره آموزش و پرورش درخواست كرد تا بر لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از جانب معلمین در میان دانش آموزان تاکید گردد.

 در پایان تعدادی کتابچه در رابطه با آب واصلاح الگوي مصرف تحویل اداره آموزش و پرورش گردید تا در بین دانش آموزان توزیع شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت 1391ساعت 8:26  توسط امورماکو  | 

معرفی کارگر نمونه امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، در مراسمي كه به مناسبت روز جهاني كار و كارگر در كانون امام علي (ع) شهرستان ماكو برگزار گرديد ولي جباري به عنوان كارگر بسيجي و نمونه این امور معرفي شد و با اهداء هدایایی از زحمات وی قدرداني به عمل بعمل آمد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت 1391ساعت 10:11  توسط امورماکو  | 

بازدید  معاون امورعمراني استانداري آذربايجان غربي از تاسیسات امور آبفای ماکو

  به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، مهندس محمودي معاون امور عمراني استانداري آذربايجان غربي ، مهندس آقازاده مدير عامل شركت ، احمديان فرماندار ماكو  ، از تصفيه خانه آب و مساكن مهر ماكو بازدید نمودند .

شايان ذكر است ، مهندس محمودي و مهندس آقازاده در ضمن بازديدهاي ذكر شده در محل مصلاي در حال احداث و مساكن مهر با حجت الاسلام والمسلمين رنجبري امام جمعه محترم این شهرستان ، مسئولين شهر و روئساي ادارات ماكو  و شوراهاي شهر بازرگان ديدار كردنده و در جلسه ترتيب يافته در سالن فرمانداري شهر ماكو شركت نمودند و شهر ماكو  را به مقصد شهرستان پلدشت ترك كردند.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم اردیبهشت 1391ساعت 9:26  توسط امورماکو  | 

دانش آموزان هنرستان پسرانه علامه جعفري شوط ازتصفيه خانه آب شماره دو  ماكوبازديد نمودند

 به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ، 21 نفر از دانش آموزان هنرستان علامه جعفري شهرستان شوط با هماهنگي قبلي ، از تاسيسات تصفيه خانه شماره دو ماكو بازديد نمودند.

 در این بازدید دانش آموزان به همراه مربیان خود ، ضمن آشنایی با مراحل مختلف تصفیه آب با  قسمتهای مختلف تصفیه خانه نیز آشنا شدند و در حین بازدید کارشناس ناظر بر تصفيه خانه هاي ماكو دانش آموزان را به صرفه جویی و مصرف بهینه آب دعوت نموده و به سوالات دانش آموزان  پاسخ داد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم اردیبهشت 1391ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

آسفالت نوارهای حفاري اجراي شبكه فاضلاب ماكو

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي ماكو ،500 متر از نوار حفاري بلوار شهيد جواد قنبري این شهر كه در جريان اجراي شبكه فاضلاب تخريب شده بود آسفالت گرديد.

مهندس محمدی ، مدیر امور ماکو با اعلام این خبر افزود : برخلاف سالهاي گذشته كه ترميم نوارهاي حفاري توسط شهرداري صورت مي گرفت در سال 91 ترميم نوارهاي حفاري امور آب و فاضلاب ماكو توسط پیمانکار امور صورت خواهد گرفت.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم فروردین 1391ساعت 8:5  توسط امورماکو  | 

بازدید مدیر عامل شرکت از  امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس مجید آقازاده مدیر عامل شرکت ضمن حضور در این امور از ساختمان در حال احداث ، تصفیه خانه شماره دو و خط انتقال آب ماکو به شوط بازدید کرده و رهنمودهای لازم را ارائه نمود .

وی با حضور در محل فرمانداری شهرستان ماکو  و ملاقات با فرماندار ، برای همکاری در عملیات اجرائی طرح های آبفا قول مساعد گرفت.

در پایان آقازاده با حضور در جمع کارکنان این امور به بررسی مسائل و مشکلات موجود آنان پرداخت و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات ارائه گردید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم اسفند 1390ساعت 8:0  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امورآبفای ماکو در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به صورت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و حمایت کامل خود را از آرمانهای مقدس امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اعلام کردند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم بهمن 1390ساعت 8:10  توسط امورماکو  | 

توسط امور آبفای ماکو؛

تقدیر از گروه سرود فجر دانش آموزان مدرسه راهنمائی 32 کلاسه ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، روابط عمومی این امور به مناسبت گرامیداشت سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اهداء هدایائی به گروه سرود فجر مدرسه راهنمائی 32 کلاسه این شهر از آنان تقدیر به عمل آورد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم بهمن 1390ساعت 8:0  توسط امورماکو  | 

بازدید دانش آموزان مدرسه راهنمائی فردوس ماکو از تصفیه خانه آب این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، دانش آموزان مدرسه راهنمائی فردوس این شهر از تاسیسات موجود در تصفیه خانه آب  بازدید نمودند.

بنابراین گزارش در طول این بازدید دانش آموزان ضمن بازدید از تاسیسات با مراحل مختلف تصفیه آب آشنا شده و توضیحات لازم توسط کارشناس مربوطه ارائه گردید .  

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم بهمن 1390ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور ماکو به قله «گمی قایاسی»

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت دهه مبارک فجر رضا صفر علی زاده رابط روابط عمومی این امور به قله 3 هزار متری «گمی قایاسی» شهرستان شوط صعود کرده و یاد و خاطره حماسه سازان انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم بهمن 1390ساعت 9:12  توسط امورماکو  | 

حضور کارکنان امورآبفای ماکو در مزار شهدای این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، کارکنان این امور در مزار شهدای این شهر حضور یافته و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم بهمن 1390ساعت 8:41  توسط امورماکو  | 

حضور اکیپ اتفاقات امورآب و فاضلاب ماکو در مانور پلیس 110

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، در پی تماس تلفنی آنی و بدون هماهنگی شده پلیس 110 این شهرستان جهت شرکت اکیپ اتفاقات 122 این امور در مانور برگزار شده ، اکیپ اتفاقات آب این شهر با آمادکی کامل بلافاصله در محل حضور یافته و نقش خود را به خوبی ایفاء نمود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم بهمن 1390ساعت 9:56  توسط امورماکو  | 

 صعود رابط روابط عمومی امورآبفای  ماکو به ارتفاعات گوزلی

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفر علی زاده رابط روابط عمومی این امور به مناسبت حماسه غرور آفرین 9 دی ماه 88 به ارتفاعات گوزلی داغ ماکو صعود کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم دی 1390ساعت 10:40  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به بلندترین قله این شهر

  به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده ، رابط روابط عمومی این امور به مناسبت ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع) به قله مورس که بلندترین قله این شهر می باشد صعود کرده و دعای فرج امام زمان (عج) را بر فراز قله طنین انداز نمود.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم دی 1390ساعت 8:11  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله قارلی داغ

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده همکار این امور به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع ) و با شعار یا سیدالساجدین به قله 2 هزار و 900 متری قارلی داغ صعود کرد و یاد و خاطره آن امام همام را گرامی داشت . 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی لوله عبور شده از زیر پل قره کرپی توسط امور آبفای ماکوبه گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، لوله آزبست 300 میلیمتری این امور که از زیر پل قره کرپی عبور کرده و بخشی از آب شرب ماکو را تامین میکند با استفاده از امکانات داخلی امور، به صورت اساسی در مقابل سیلابهای متعدد رودخانه آق سو مقاوم سازی گردید
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر 1390ساعت 8:56  توسط امورماکو  | 

شرکت گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در مراسمات عزاداری ماه محرم

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با فرا رسیدن ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی ، کارکنان این امور ضمن سیاه پوش کردن سر درب ورودی اداره مرکزی به صورت گسترده در مراسمات ماه محرم شرکت نمودند و یاد و خاطره آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1390ساعت 11:17  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به قله دومانلی


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلیزاده همکار این امور به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع ) ویاران با وفایش در یک صعود طاقت فرسا و در هوای بسیار سرد و با شعار یا زینب کبری به  قله 2 هزار و 890 متری دومانلی صعود کرد و یاد و خاطره آن حماسه سازان را گرامی داشت .
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر 1390ساعت 11:0  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت هفته بسیج در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور با نصب پلاکارد بر سردرب ورودی ساختمان اداری ،  شرکت مدیر و کارکنان در همایش یاوران ولایت در مسجد حضرت علی ابن ابیطالب شهرک ولیعصر ماکو ،  صعودهای کوهنوردی ، حضور در مزار شهدا ء و دیگر مراسمات مربوطه ، یاد و خاطره عزیزان بسیجی و هفته بسیج را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم آذر 1390ساعت 8:28  توسط امورماکو  | 

 تعویض کابل برق چاه شماره 10  امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کابل برق چاه شماره 10 این امور در روستای کشمش تپه که در اثر سیلاب دچار آسیب و شکستگی شده بود نوسازی و مقاوم سازی گردید.

لازم به ذکر است چاه شماره 10 کشمش تپه در شمال رودخانه آق سو و تابلو برق آن در سمت جنوب رودخانه قرار دارد . مقاوم سازی کابل مورد نظر در برابر سیلاب سه روز به طول انجامید.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر 1390ساعت 10:54  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امور آبفای ماکو به قله چیرچین

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، رضا صفرعلی زاده کارپرداز این امور بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، به همراه گروه کوهنوردی ساوالان ماکو ، از مسیری کاملا برفی و سر سخت به قله 3 هزار متری چیرچین ماکو صعود کردند و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را بر فراز قله طنین انداز نمودند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر 1390ساعت 7:44  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو درمراسم غبار روبی مزار شهدا

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  در مراسم غبار روبی مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شرکت کرده و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1390ساعت 12:10  توسط امورماکو  | 

صعود همکار امورآبفای ماکو به ارتفاعات کوه آتا بیک

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفرعلی زاده  کارپرداز این امور به همراه دیگر کوهنوردان ماکویی به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر خم به قله آتا بیک شهرستان ماکو صعود کردند .

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1390ساعت 10:52  توسط امورماکو  | 

گرامیداشت عید سعید غدیر خم در امور آبفای ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، این امور با نصب پلاکارد بر روی درب ورودی ساختمان اداری ، پذیرایی از مراجعین و شرکت مدیر امور و جمعی از همکاران در جشن ترتیب یافته در مسجد جامع این شهر ، این عید را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم آبان 1390ساعت 12:0  توسط امورماکو  | 

حضور گسترده کارکنان امورآبفای ماکو در راهپیمائی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به صورت گسترده در راهپیمائی 13 آبان ماه شرکت نموده و خشم و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام کردند.

همکاران با حضور پر شور در این روز ، حمایت خود را از دستاوردهای دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان ماه سال 58 و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران نشان دادند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم آبان 1390ساعت 8:45  توسط امورماکو  | 

بازسازی جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، جاده دسترسی به تصفیه خانه آب شماره یک ماکو ، با امکانات این امور بازسازی گردید.

شایان ذکر است که تصفیه خانه آب شماره یک و بخشی از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره دو که شامل حوضچه آبگیر ، حوض ته نشین و ایستگاه پمپاژ می باشد، 100 درصد آب تولیدی شهرهای ماکو و بازرگان را تامین می کند.

 

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آبان 1390ساعت 9:2  توسط امورماکو  | 

قدردانی امام جمعه شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر

 

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، حجت الاسلام والمسلمین ایوب رنجبری ، امام جمعه شهرستان ماکو با ارسال نامه ای از تلاشهای مدیر امور ماکو در تحویل انشعاب آب مصلی و حوزه علمیه این شهرستان تشکر و قدردانی نمود. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یازدهم آبان 1390ساعت 8:3  توسط امورماکو  | 

مقاوم سازی تاسیسات آب امور آبفای ماکو در برابر حوادث غیر مترقبه

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مسیرهای عبوری کابل های برق و خط انتقال آب واقع در کف رودخانه آق سو حد فاصل چاههای 4 ، 5 ، 6 و چاههای 9 ، 10 ، 11 کشمش تپه که جمعا 4 مسیر به طول 320 متر می باشد بصورت اساسی ترمیم و بازسازی و در مقابل اثرات مخرب سیلابهای متعدد مقاوم سازی گردید.

گفتنی است در همین راستا خط لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری شبکه آب جنب پل قره کرپی از مدار بهره برداری خارج و مشکل قطع احتمالی آب مناطق تحت پوشش آن رفع گردید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مهر 1390ساعت 10:12  توسط امورماکو  | 

اصلاح شبکه آب عبور داده شده از رودخانه آق سوی ماکو


به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با اعمال تغییراتی در زون بندی شبکه آب شهر ماکو ، بخشی از شبکه آب که در بستر رودخانه آق سو اجرا شده بود ،  از مدار بهره برداری خارج و آب منطقه تحت پوشش از نقطه دیگر شبکه تامین گردید. گفتنی است  بعد از انجام اصلاح ، شبکه مذکور وارد مدار بهره برداری گردید .

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مهر 1390ساعت 8:32  توسط امورماکو  | 

حضور کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور به همراه نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات دولتی و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی شرکت نمودند و با عطر افشانی و غبارروبی مزار شهداء ، یاد و خاطره دلیر مردان نظم و امنیت را گرامی داشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 9:48  توسط امورماکو  | 

تقدیر فرماندار شهرستان ماکو از مدیر امور آبفای این شهر


  به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، فرماندار و رئیس حوادث غیر مترقبه شهرستان ماکو با اعطاء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای مدیر امور آبفای ماکو در جریان سیل مورخ 25/4/90 ماکو تقدیر و تشکر نمود.
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر 1390ساعت 9:25  توسط امورماکو  | 

دیدار جمعی از کارکنان امورآبفای ماکو با خانواده معزز جانبازان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت  گرامیداشت هفته دفاع مقدس کارکنان امور آبفای ماکو از سه خانواده معزز ایثارگر دیدار نمودند و با اهداء هدایائی از فداکاری ، ایثار و جانفشانی آن عزیزان قدردانی نمودند.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر 1390ساعت 8:10  توسط امورماکو  | 

 حضور کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در مراسم صبحگاه مشترک در محل ناحیه مقاومت سپاه ماکو شرکت نمودند و ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به دیگر مهمانان دعوت شده ، با اقشار بسیجی و نیروهای نظامی و انتظامی در دفاع از کیان نظام اسلامی و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری ، هم پیمان شدند.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مهر 1390ساعت 9:4  توسط امورماکو  | 

شرکت کارکنان امور آبفای ماکو در مراسم غبارروبی مزار شهداء

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مدیریت و کارکنان  این امور ضمن شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهداء با تقدیم گل و نثار فاتحه به روان پاک شهداء ، با آرمان های شهداء تجدید میثاق نمودند.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مهر 1390ساعت 9:38  توسط امورماکو  | 

کمک مالی کارکنان امور آبفای ماکو به مددجویان بهزیستی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور جهت کمک به کودکان ، افراد بی سرپرست و معلولین با واریز مبلغ 315هزار ریال به شماره حساب سازمان بهزیستی شهرستان ماکو در این کار خداپسندانه شرکت نمودند.

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مهر 1390ساعت 9:3  توسط امورماکو  | 

 پیشرفت فیزیکی 49 درصدی پروژه ایجاد تاسیسات  مدرن فاضلاب در ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، پروژه ایجاد تاسیسات مدرن فاضلاب ماکو با پیشرفت فیزیکی 49 درصدی در حال اجراست.

بنابراین گزارش ، اجرای خط انتقال مدرن فاضلاب خیابانهای اصلی را شامل می شود که تا کنون این خط به طول5/1 کیلومتر در بلوار مدرس ، بلوار رسالت و بلوار شهید جواد قنبری این شهر اجرا شده است .

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم مهر 1390ساعت 9:8  توسط امورماکو  | 

اصلاح  و توسعه شبکه  آب در امور آبفای ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، شبکه آب کوچه موسوی  واقع در شهرستان ماکو به طول 160 متر اصلاح گردید.

  بنابراین گزارش ، به علت جنس نامرغوب لوله و وقوع اتفاقات آب بر روی لوله پلی اتیلن 110 میلیمتری کوچه مذکور،  اصلاح و توسعه شبکه آب ، با امکانات موجود امور و به صورت امانی صورت گرفت .گفتنی است بعد از اتمام عملیات اصلاح و توسعه آب در این منطقه انشعابات موجود نیز استاندارد سازی گردید.

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم شهریور 1390ساعت 9:15  توسط امورماکو  | 

آغاز احداث ساختمان جدید  امور آب وفاضلاب ماکو  

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با آغاز پروژه احداث ساختمان جدید امور آبفای ماکو ، پرسنل و تجهیزات ساختمان اداری این امور به قسمت پارکینگ جنب اداره منتقل شد و ساختمان اداری به منظور تخریب و بازسازی تحویل پیمانکار گردید. بنابراین گزارش قرار است پیمانکار پروژه در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به اجرای تغییرات لازم اقدام نماید .

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم شهریور 1390ساعت 13:22  توسط امورماکو  | 

 حضور گسترده کارکنان امور آبفای ماکو در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، کارکنان این امور در راهپیمایی روز قدس به صورت گسترده شرکت نمودند و خشم و انزجار خود را از استکبار بزرگ جهانی یعنی آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان دادند .

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور 1390ساعت 9:19  توسط امورماکو  | 

برگزاری مراسم ضیافت افطاری بازنشستگان در امورآبفای ماکو

 به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) ضیافت افطاری برای بازنشستگان این امور در یکی از رستورانهای این شهر برگزار گردید.

+ نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم شهریور 1390ساعت 8:53  توسط امورماکو  | 

قدردانی فرماندار ماکو از مدیر امورآب و  فاضلاب این شهر

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، احمدیان فرماندار شهرستان ماکو با اهداء لوح تقدیری از تلاشهای مهندس محمدی مدیر امور آبفای ماکو ، در جهت توزیع و رفع مشکل آب این شهرستان در جریان سیل اخیر قدردانی نمود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم مرداد 1390ساعت 8:37  توسط امورماکو  | 

 تصفیه خانه های آب ماکو در نتیجه بارش شدید باران و سیل از مدار خارج شد

به گزارش روابط عمومی آبفای آذربایجان غربی ، مهندس شمچی معاون نظارت بر بهره برداری و جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت با اعلام این خبر افزود : بارش شدید باران و تگرگ در شهرستان ماکو  باعث جاری شدن سیلاب و سیل شدید گردید که در اثر آن هر دو تصفیه خانه تامین کننده آب شهر ماکو و بازرگان بعلت افزایش بیش از حد کدورت از مدار بهره برداری خارج گردید و بخشی از خط انتقال آب چاههای رزرو در نتیجه سیل از بین رفت.

 شمچی در ادامه افزود : به محض اطلاع از وقوع سیل در ساعت 23:30 ، ستاد مدیریت بحران استان در استانداری برگزار شد و ضمن بررسی آخرین وضعیت شهر و خسارات وارده تصمیمات لازم اتخاذ گردید و مهندس آقازاده مدیر عامل شرکت در اولین ساعات بعد از وقوع حادثه در محل حضور یافت که در نتیجه با تلاش شبانه و بی وقفه 7 ساعته همکاران ، خط انتقال آسیب دیده مجددا  تعمیر و وارد مدار بهره برداری شد و آب شهر تا راه اندازی مجدد تصفیه خانه ها از طریق تانکر های سیار و چاههای رزو مناطق کشمش تپه و گجوت تامین شد

+ نوشته شده در  شنبه یکم مرداد 1390ساعت 12:40  توسط امورماکو  | 

 تاکید برضرورت صرفه جویی درمصرف آب درخطبه های نمازجمعه ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، با فرارسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف آب و به مناسبت هفته مصرف بهینه آب ، طبق هماهنگی قبلی بعمل آمده ، با امام جمعه و خطیب خطبه های نماز جمعه ماکو در خطبه های نماز جمعه این شهر بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تاکید شد. 

 بنابراین گزارش ، قبل از برگزاری  نماز جمعه، روابط عمومی امور آبفای این شهر  اقدام به نصب بنر و پوستر در محوطه مسجد جامع شهر نموده و در پایان کتاب اصلاح الگوی مصرف و واشر شیرآلات دربین نمازگزاران توزیع گردید .

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم تیر 1390ساعت 11:30  توسط امورماکو  | 

 بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از تصفیه خانه آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، مهندس علیزاده مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی و هیأت همراه در مورخ 30/3/90  از تاسیسات تصفیه خانه آب شماره یک امور آبفای ماکو بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند تأمین ، تصفیه و توزیع آب شرب قرار گرفتند.

بنابراین گزارش ، در طول این بازدید از استخر رسوبگیر ، ایستگاه پمپاژ ، مخزن 1هزار مترمکعبی تصفیه خانه شماره دو ، استخر پیش رسوبگیر ، ایستگاه پمپاژ شماره یک و ایستگاه پمپاژ شماره دو بازدید بعمل آمد. 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستای آذربایجان غربی ، در پایان، ضمن حضور در آزمایشگاه کنترل کیفیت آب امور ماکو ، و با اذعان به پیشرفت کیفیت آب شرب ماکو ، از تلاشهای مهندس آقازاده مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی قدردانی نمودند .

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم تیر 1390ساعت 11:55  توسط امورماکو  | 

استخر رسوبگیر تصفیه خانه ماکو شستشو گردید

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، به منظور افزایش کیفیت و بهداشت آب تولید شده و بالا بردن راندمان کاری استخر پیش رسوبگیر تصفیه خانه شماره یک قلعه جوق شهر  ماکو با ظرفیت5هزار متر مکعبی در تاریخ های  14 و 15 خرداد ماه سال جاری توسط اکیپ شبکه امور ماکو به طور کامل لایروبی و شستشوگردید .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم خرداد 1390ساعت 9:21  توسط امورماکو  | 

  صعود همکار امور آبفای ماکو به قله سبلان

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو ، رضا صفر علی زاده کارپرداز و رابط روابط عمومی این امور به مناسبت سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت شهدای قیام خونین 15 خرداد، در ساعت 12روز جمعه مورخه13/3/90 ازکنار مجتمع آبگرم شابیل که پایین ترین نقطه کوه سبلان می باشد حرکت کرده ،  درساعت 4 روز شنبه مورخه 14/3/90 با توجه به یخبندان بودن مسیرهای صعود با مدد گرفتن از پروردگار متعال به سمت قله سبلان حرکت کرد.

گفتنی است وی پس از نجات دادن جان یک کوهنورد و پشت سر گذاشتن همه موانع درساعت 8 صبح همان روز با زمزمه دعای فرج امام زمان (عج) به مرتفع ترین نقطه قله سبلان صعود کرد. گفتنی است رضا صفرعلی زاده تاکنون موفق به صعود چندین قله معروف ایران وخارج از کشور شده است  .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم خرداد 1390ساعت 8:46  توسط امورماکو  | 

بازدید دانشجویان دانشکده پرستاری و بهداشت خوی از تاسیسات تصفیه خانه آب ماکو

به گزارش روابط عمومی امورآبفای ماکو ، دانشجویان بهداشت محیط دانشکده پرستاری و بهداشت محیط شهرستان خوی با هماهنگی قبلی از تاسیسات  تصفیه خانه آب شماره 2 امور آبفای ماکو بازدید نمودند .

بنابراین گزارش در این بازدید دانشجویان به همراه استاد واحد درسی مربوطه با مراحل تصفیه آب آشنا شدند . به همین منظور یکی از کارشناسان ذیربط امور ، توضیحات لازم را ارائه نموده وبه سئوالات دانشجویان در مورد مراحل مختلف تصفیه آب پاسخ داد.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد 1390ساعت 11:36  توسط امورماکو  | 

 صعود همکار امور آبفای ماکو به قله چیرچین

به گزارش روابط عمومی امور آبفای ماکو، به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهردرعملیات غرور آفرین بیت المقدس و ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و ثلاله پاکش حضرت امام خمینی ( ره ) ، رضا صفرعلی زاده کارپرداز ورابط روابط عمومی امور آبفای ماکو به همراه گروه کوهنوردی ساوالان ماکو از مسیر سخت و سنگی دامنه کوه چیرچین عبور و به قله 3هزارمتری این کوه صعود نمودند .

گفتنی است پس از این صعود ، کوهنوردان پرچم مقدس ایران اسلامی را بربلندای قله نصب نمودند ودعای فرج امام زمان (ع ) و سرود ملی ایران را در فراز قله طنین انداز نمودند .

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم خرداد 1390ساعت 9:30  توسط امورماکو  |